26°
12°
wtorek
27°
12°
środa
Wolna powierzchnia
W gminie jest 4765 podatników podatku od nieruchomości
13 kwietnia 2018 r. | 11:53
8

Kierownik referatu gospodarki komunalnej, inwestycji i pozyskiwania środków Urzędu Gminy Poraj przedstawił dość ciekawą, coroczną analizę stanu gospodarki odpadami komunalnymi za ubiegły rok. W gminie obecnie mieszka 10 910 Mieszkańców, najwięcej oczywiście w Poraju - 4395 osób, z czego aż 4765 podatników podatku od nieruchomości.

Szczegóły na ten temat znajdziecie w analizie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “W gminie jest 4765 podatników podatku od nieruchomości”

 1. wyborczyk napisał(a):

  skoro jest nas aż tylu to skąd te długi?
  2  0
 2. Jarek Kowalski napisał(a):

  Wszystko idzie na przerost biurokracji w ratuszu.
  2  0
 3. porajanka napisał(a):

  I gdzie tu skandal? Przecież w jednym domu mieszka kilka osób, ale podatek od nieruchomości płaci tylko właściciel, a nie każdy mieszkaniec. Troszkę mi smutno, liczyłam na coś więcej…
  2  0
 4. karpiel; napisał(a):

  Skandal to jest w tym, że po tylu latach działania ustawy prawie 100 osób nie złożyło deklaracji śmieciowej i trzeba było aż rozporządzenia wójta by paniusie urzędniczki przekazywały sobie informacje konieczne do weryfikacji opłat. Natomiast prawdziwości danych w deklaracjach nikt dfotychczas nie sprawdzał, dlatego śmieci nadal wędrują do lasu.nie sprawdz A jeszcze większy skandal jest w podatkach od nieruchomości bo tu nikt nie weryfikuje zgodości deklaracji ze stanem faktycznym, a deklaracje składa sie raz na kilka lat.
  6  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *