fot. OSP Poraj
W Masłońskiem osunęła się ściana
18 lipca 2018 r. | 12:15
10

Wczoraj w Masłońskiem częściowo osunęła się ściana zewnętrzna budynku mieszkalnego. Ściana ta zagrażała osunięciem się pozostałych ścian. Na miejscu pojawili się druhowie z OSP Poraj, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną zawalenia ściany mogła być prowadzona nieopodal działalność wytłaczarek do produkcji tub do zniczy, które wprawiają w drżenie powierzchnie na której stoją, co mogło spowodować szkody właśnie w budynku mieszkalnym.

Sprawę badają odpowiednie służby.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. OSP Poraj

fot. OSP Poraj

fot. OSP Poraj

 10 odpowiedzi na “W Masłońskiem osunęła się ściana”

 1. Zuzanna pisze:

  O jakie wtryskarki chodzi?

  5
  1
 2. o! pisze:

  czym druhowie z poraja dotarli na miejsce akcji? na desce ratowniczej? na skróty, przez zalew?

  5
  6
 3. Ktoś pisze:

  Co ty chłopie piszesz …. Nie byłeś i nie widziałeś . Sama ściema jaka produkcja … Po prostu stary dom i źle postawiony i kiedyś musiało sie to stać .

  3
  3
 4. Lalka pisze:

  Chyba chodzi o zakład zniczy radnego Mariusza K?

  4
  3
 5. KJ pisze:

  Jak ciężarówki przejeżdżają po ulicy, to też trzęsie. Ciekawe ile ścian może się obsunąć przez nie? hehe

  1
  4
 6. Ktoś pisze:

  I właśnie nic nie wiesz i kłamiesz . Bo nie tylko był Poraj z OSP były jeszcze dwie jednostki … PSP i OSP

  3
  2
 7. Zuzanna pisze:

  Ktosiu jak jesteś lepiej zorientowany to napisz co się stało , jaka jest przyczyna zawalenia się ściany i kto udzielał pomocy starszej Pni, która mieszkała w tym domu. Tylko potrafisz krytykować? Każdy pisze co wie, co się dowiedział. Jak by nie patrzyć jest to kolejna tragedia ludzka i należy współczuć i nieść pomoc.

  4
  2
 8. Ahh Poraj pisze:

  Ahh OSP Poraj, co z tego że na miejscu pracowały 3 jednostki nie tylko foworyzowany Poraj, była jednosta PSP Myszków oraz OSP ŻL. No i oczywiście Poraj…

  1
  2
  • Ogniomistrz pisze:

   @ Ahh Poraj więc napisz do autora sprostowanie artykułu. Zadziałaj tak jak my OSP Poraj i zrób zdjęcia oraz opisz na stronie FB. Poza tym z tego co pamiętam to ja z kolegami z OSP Poraj otwierałem i zamykałem bramę wjazdową, wieszałem taśmę ostrzegawczą na bramie, furtce i za budynkiem, wynosiłem butlę gazowa z domu i przenosiłem starszą panią na wózku do sąsiada (przy wózku pomagał ktoś jeszcze z innej jednostki). Pozdrawiam

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *