środa
czwartek
fot. KPP w Ełku zdjęcie ilustracyjne
W zalewie w Poraju znaleziono ciało mężczyzny!
12 maja 2018 r. | 18:03
1

Niedaleko Mariny strażacy odnaleźli ciało mężczyzny. Prawdopodobnie to zaginiony dwa miesiące temu 30-letni mężczyzna z Poraja, jednak z uwagi na rozkład ciała, na razie nie udało się go zidentyfikować. Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok i pobranie materiału DNA do potwierdzenia tożsamości.

Sprawa bada Prokuratura i myszkowska Policja.

Miesiąc temu strażacy wyłowili z zalewu ciało 24-letniego Damiana Chwista, który podobnie jak 30-latek z Poraja zaginął na początku marca.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “W zalewie w Poraju znaleziono ciało mężczyzny!”

  1. Sara.K napisał(a):

    Witam, ciało wyglądało strasznie, widziałam je na własne oczy i to ja i moje koleżanki je odnalazłyśmy. Na początku myślałyśmy, że to manekin ale było inaczej… Od razu zawiadomiłyśmy obsługę Tawerny Spinaker. Byłyśmy w wielkim szoku!
    15    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).