środa
11°
czwartek
Wójt nie ma domu, ani mieszkania!
27 listopada 2017 r. | 13:21
35

39-letni Łukasz Stachera - Wójt Gminy Poraj - posiada 35 000 zł oszczędności. Wójt nie ma domu, ani mieszkania, jest za to właścicielem działki rolnej ok. 2ha o wartości 70 000 zł oraz działki o powierzchni 2200m2 o wartości ok. 20 000 zł.

Stachera w ubiegłym roku zarobił 143 395,58 zł tytułem umowy o pracę i 150 zł z tytułu innych umów. Jeździ 13-letnik Audi A8 i dwuletnim Renault Captur. Jest współwłaścicielem tych aut.

Oświadczenie majątkowe Wójta znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI35 odpowiedzi na “Wójt nie ma domu, ani mieszkania!”

 1. ANDZIA napisał(a):

  A po co mu dom, przecież w knajpie nad zalewem jest dość miejsca, to ma gdzie spać 🙂

  1
  0
 2. Malgorzata napisał(a):

  Kto nie kabinuje nie. Ma to tylko polska

  0
  0
 3. Wyborca napisał(a):

  za mało zarabia i nie dorobił się niczego

  1
  0
 4. mieszkaniec Poraja napisał(a):

  biedaczysko

  0
  0
 5. Miś napisał(a):

  W inne branże inwestuje ? Zgadnijcie w jakie?

  1
  0
 6. Karucza napisał(a):

  Restauracja, stacja paliw, sklep i kto wie co jeszcze?

  1
  0
 7. ANDZIA napisał(a):

  a te nowe bloki???

  1
  0
 8. ANDZIA napisał(a):

  trzeba przyznać , ma chłop łeb do interesu 🙂

  1
  0
 9. Apolityczna napisał(a):

  Oj ludzie 🙂 jakie to jest żałosne 🙂 te tytuły sztuczne afery takiej żenujacej walki politycznej jeszcze nie widziałam. A Rydzyk sie wozi to dobrze majatku tyle ma a ciagle daja :p i co kiedy jego oswiadczenie ktos opublikuje 😉 Hihi typowi Polacy, dobrze ze uciekam z tego kraju za chlebem dalej niz to gniazdo zawiści zazdrosci i obludy 😉

  0
  1
 10. karucza napisał(a):

  to nie jest żadna żenująca prawda. takie są niestety fakty. Za to Kurier Porajski to jest „super gazeta’, która służy jako element nowej kampanii wyborczej. Ponad 30 zdjęć wójta na pary stronach za nasze pieniądze i same brednie. Pytam, czemu to ma służyć?

  1
  0
 11. ANDZIA napisał(a):

  a cóż im prawo zrobi ?? nachapali się i się śmieją 🙂

  0
  0
 12. Marian napisał(a):

  Autor tekstu powinien mieć mieszkanie w Lublińcu. To co jest opisywane staje się już tak śmieszne że opawa o mdłości !

  0
  0
 13. ANDZIA napisał(a):

  Power , to nie są pierdoły , to są ploty, które krążą od kilku lat 🙂
  I bardzo proszę o ładniejszego wójta, bo to zdjęcie jest niefajne !

  0
  0
 14. Marian napisał(a):

  Co to ma w ogóle być?! Czemu ma służyć ten artykuł? To nie jest pudelek. pl Autor ma tak niski poziom kultury osobistej że nie ma o czym pisać to zajmuje się pierdołami . Co ma wspólnego życie prywatne Pana Wójta z jego pracą!!!!

  0
  0
 15. ANDZIA napisał(a):

  Dobra , dajmy spokój p. Wójtowi , bo i tak tego nie zmienimy 🙂 Ma chłopina ŁEB do interesów , to je robi , a pozostali mu zazdroszczą i robią z tego wielkie BUM , a w dodatku zbliżają się wybory i pewnie inni się cieszą 🙂
  szanowny p. Power ….pan też w tych plotkarskich portalach widzi tylko swój prywatny BIZNES , po to pan pisze artykuły by zarobić kasę . I tyle na ten temat ,. kończę zabawę , bo zaczyna robić się niefajnie i nerwowo .. i na zakończenie , prawdę powiedziawszy możemy wójta pocałować w cztery

  0
  0
  • Power napisał(a):

   Pani Andziu! Nie wszyscy pracują dla kasy. Czy Pani nerwowość wynika z małych stawek? Apeluje więc do Pani „szefa” o podwyżkę. Pozdrawiam serdecznie Panią Andzie!

   0
   0
 16. ANDZIA napisał(a):

  LITERY:)

  0
  0
 17. Miś napisał(a):

  To całuj.

  0
  0
 18. Karpiel napisał(a):

  Jaki wójt jest każdy widzi i ocenia po swojemu, ale ten portal założył ktoś Kto świetnie przygotowuje się do kampanii wyborczej i wyciąga wszystko co może i co wcale tajemnicą nie było, byle tylko zdyskredytować Stacherę. Na portalu ŻARKI LETNISKO objawił się jako LETNIK i daje wykłady, z których pachnie PIS-em na odległość. Jak wygra wybory, będzie w Porsaju budował przemysł, żebyśmy dobrze zarabiali i nie byli niewolnikami Europy.

  0
  0
  • Power napisał(a):

   Karpiel zmusił mnie do przeczytania Letnika. Okazuje się, że jeżeli ktoś pachnie PiS-m, to będzie w Poraju budował przemysł, żebyśmy dobrze zarabiali i nie byli niewolnikami Europy. Jak Pan myśli, że tylko PiS-owcy chcą dobrze dla Polski i Gminy, to się Pan bardzo myli. Przecież nikt życzliwy dla Polaków nie zakwestionuje podnoszenia zarobków i zbliżeniu ich do średniej unijnej. Warunkiem wzrostu zarobków jest jednak budowa polskiego przemysłu. Warunkiem rozwoju Gminy jest wzrost jej dochodów. Nowe dochody mogą się pojawić wraz z pojawieniem się przemysłu na terenie Gminy. Rozwój turystyki też jest taką szansą. Opinia, że jesteśmy obecnie niewolnikami Europy, jest do udowodnienia. Wszystko wskazuje na to, że Karpiel uległ ideologii liberalnej (zwaną przez niektórych złodziejską) i ją promuje dalej, mimo odrzucenia jej przez wyborców w 2015 r.

   0
   0
 19. ANDZIA napisał(a):

  może masz rację , ale to mnie nie obchodzi , bo RACJA jest jak DUPA , każdy ma swoją 🙁

  0
  0
 20. ANDZIA napisał(a):

  dobrze ,że pisiorki zmieniają ordynację wyborczą , bo na GWAT potrzebne są duże zmiany , należy wymienić ludzi przy KORYTACH 😉

  0
  0
 21. Wiesław napisał(a):

  Tu też ciekawie????”A tutaj proszę kolejni bezdomni Pani Sitek http://poraj.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=4947&bar_id=5034 kredyt na dom, mieszka a też cisza, następna Pani Rzepka http://poraj.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=4945&bar_id=5034 kredyt na budowę domu, wybudowany a wogóle nie wymieniony w oświadczeniu, pewnie na wszystkich by się coś znalazło” Ciekawe co na to Panie Radne!

  0
  0
  • Anna napisał(a):

   Pani Rzepka to dom buduje już kilka lat,i jeżeli dom jest nieodebrany to nie ma obowiązku zgłaszać takiego domu.Prawda? Co do uczciwości pani Rzepki nie ma chyba najmniejszych wątpliwości i myślę że jak tylko zacznie w nim mieszkać a dom zostanie ukończony na pewno pan znajdzie oświadczenie o posiadaniu domu.

   0
   0
 22. ANDZIA napisał(a):

  dziękuję , również pana pozdrawiam 🙂

  0
  0
 23. Power napisał(a):

  Dz.U. 1997 Nr 88 poz. 553. USTAWA z dnia 6 czerwca 1997r. Kodeks karny
  Art. 233. § 1. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
  Art. 31 § 2. Jeżeli w czasie popełnienia przestępstwa zdolność rozpoznania znaczenia czynu lub kierowania postępowaniem była w znacznym stopniu ograniczona, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary.
  Art. 32. Karami są: 1) grzywna; 2) ograniczenie wolności; 3) pozbawienie wolności; 4) 25 lat pozbawienia wolności; 5) dożywotnie pozbawienie wolności.
  Art. 37. Kara pozbawienia wolności wymieniona w art. 32 pkt 3 trwa najkrócej miesiąc, najdłużej 15 lat; wymierza się ją w miesiącach i latach.
  Art. 58. § 1. Jeżeli ustawa przewiduje możliwość wyboru rodzaju kary, a przestępstwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności nieprzekraczającą 5 lat, sąd orzeka karę pozbawienia wolności tylko wtedy, gdy inna kara lub środek karny nie może spełnić celów kary.
  Analiza i publikacja oświadczeń majątkowych
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami złożone oświadczenia majątkowe są poddawane analizie, której dokonują:
  a) osoby, którym te świadczenia złożono,
  b) urząd skarbowy właściwy ze względu na miejsce zamieszkania osoby składającej oświadczenie majątkowe.

  0
  0
 24. mieszkaniec Poraja napisał(a):

  co z tą szlachetną paczką dla wojta robimy?

  1
  0
 25. ANDZIA napisał(a):

  Jak tak dalej pójdzie , to faktycznie trzeba mu będzie paczki wysyłać 😉

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *