Wójt wydał ogromne pieniądze na firmę z Choronia. Zobacz faktury!
18 czerwca 2018 r. | 11:27
14

Wraca temat firmy Gold Scrap Sp. z o.o.. Urząd Gminy Poraj przesłał mi faktury z tej firmy z 2017 roku na łączną kwotę 187 817,70 zł. Gdy doliczymy do tego faktury za luty i marzec 2018 roku w wysokości 30 368,70 zł, łącznie firma Gold Scrap Sp. z o.o., od lipca 2017 roku do marca 2018 roku, zarobiła 218 186,40 zł.

Panie Wójcie, co kryje się pod pozycjami "świadczenia usług transportowo-sprzętowych na terenie gminy Poraj"?

Poniżej faktury za 2017 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Wójt wydał ogromne pieniądze na firmę z Choronia. Zobacz faktury!”

 1. Jerzy Jadczyk pisze:

  Czy nasz wójt nadal pozostaje w partnerskich relacjach z panem Gurbałą?

  13
  5
 2. mim pisze:

  Redaktorek twu nie ubliżać redaktorom znowu strzelił z….dupy
  REDAKTOREK AMATOREK KTÓRY GADA SAM ZE SOBĄ

  16
  8
 3. Maciek pisze:

  A czy tylko jedna firma świadczy jakiekolwiek usługi dla gminy że się tak jej przyczepiles czy ktoś ci kazał siać ferment? Wypisujesz takie głupoty że aż głowa boli redaktorzyno. Jest to chyba 3 post jeśli chodzi o ta firmę w przeciągu miesiąca więc co tydzień piszesz jedno i to samo. Tematy się skończyły ?

  14
  5
  • Jerzy Jadczyk pisze:

   Mnie bardzo interesuje temat tej firmy, dlaczego dostają zamówienia na setki tysięcy złotych. Był w ogóle na to jakiś przetarg?

   8
   5
 4. Maciek pisze:

  Tak był, jest na stronie gminy jak dziesiątki innych. Trzeba tylko się zainteresować. To proszę zakładać firmę i startować w przetargach. Niedługo wogole nie będzie chętnych i będziemy sami lopatami robić i rączkami wozić. Po za tym jeśli już sprawdzamy to sprawdźmy wszystkie firmy a nie jedna bo coś.

  15
  6
  • Redeyes pisze:

   Proszę Pana tu nie chodzi że usługi jakie świadczą firmy są nie potrzebne bo każda firma świadczącą usługi jest potrzebna ale o koszty transport 31 tyś zł to jest nie do pomyślenia na terenie Gminy Panie popatrz sobie Pan poszukaj ile kosztują transporty nie wiem co by musiał przewozić za te pieniądze ja jestem w temacie to się to tylko śmiech ogarnia że ludzie są jeszcze tak naiwni jak Pan skoro bronią skoro mają dowody czarno na białym

   14
   2
   • wybiorczyk pisze:

    jakie przetargi? gdzie?

    4
    1
   • Maciek pisze:

    Hehe no tylko gdzie jest napisane że tam jest sam transport? Skoro Pan wie ile srednio kosztuje godzina pracy sprzętu to proszę sobie to przeliczyć choćby 2 sprzęty 8 godz dziennie przez 20 dni. Chyba, że Pan ma stawki 50% mniejsze to proszę startować do przetargu, przypuszczam, że przy takich stawkach wszędzie znajdzie Pan zajęcie. Pozdrawiam

    9
    5
    • wybiorczyk pisze:

     za co zapłaciliśmy 200 tysięcy?

     4
     1
     • Redeyes pisze:

      To 10 tyś widzę za sam transport też na fakturze zreszta takich osob jak Pan sie nie przekona bo zapewne jest Pan pracownikiem Gminy badz ktos z Pana rodziny i jesteście od wójta zależni więc musicie się kłaniac w spak ja nie muszę wiec pisze co myślę

      6
      6
 5. Karol de Bil pisze:

  …a co to jest dla wójta? ze swoich nie daje. :-)))

  11
  2
 6. wojtek pisze:

  W tym tygodniu znów wójt zafundował emerytom z Żarek Letniska bezpłatny przejazd autobusem do Wrocławia i z powrotem ale nie z własnej kieszeni tylko z gminnej kasy. W wycieczce tej wziął udział Wójt z rzecznikiem Urzędu Gminy Panem Kozłowskim (nie wspomnę już o jeszcze jednej zacnej OSOBIE). Wójt zafundował również każdemu uczestnikowi po „małpce” i robił sobie żelazny elektorat wyborczy. I wszystko to za gminne środki. I co Wy na to?

  2
  0
 7. Wójt pisze:

  Na nazwisko GURBAŁA rośnie mi ciśnienie i na wymioty mnie zbiera… GURBAŁA Senior wie dlaczego…. Biznesmen zasrany…

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *