25°
sobota
21°
niedziela
fot. KPP w Ełku zdjęcie ilustracyjne
Z zalewu w Poraju wyłowiono ciało mężczyzny
07 kwietnia 2018 r. | 20:01
4

Komenda Powiatowa Policji z Myszkowa została zawiadomiona dziś o zwłokach pływających w zalewie porajskim. Na zwłoki natknął się wędkarz, który zawiadomił Policję. Na miejsce udał się patrol Policji, który potwierdzili ten fakt. Wezwano straż pożarną, która wyłowiła ciało mężczyzny. Ciało jest w znacznym stopniu rozkładu i ciężko ustalić tożsamość. Będący na miejscu Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok i pobranie materiału DNA do potwierdzenia tożsamości.

Na facebooku nieoficjalnie poinformowano, że jest to ciało jednego z mężczyzn, który zaginął na początku marcu. Jednak, Policja nie chciała potwierdzić tych informacji.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Z zalewu w Poraju wyłowiono ciało mężczyzny”

 1. wyborczyk napisał(a):

  to ten Damian?
  11  0
 2. Asia napisał(a):

  Podobno tak. Przynajmniej takie miał dokumenty.
  16  0
 3. anonim napisał(a):

  skonczcie pieprzyć kto to byl dopoki nic nie jest potwierdzone, co wam to da? Niech teraz jego rodzina to zobaczy, fajny sposob na dowiedzenie sie o smierci bliskich.
  6  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).