UWAGA! Dołącz do nowej grupy Poraj - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Poszukiwania Jolanty Mosińskiej w Poraju


Myszkowska policja prowadzi intensywne poszukiwania Jolanty Mosińskiej, która zaginęła w okolicach Poraja. 70-letnia kobieta wyjechała z domu w dniu 6 maja, a ostatni raz miała kontakt z rodziną tego samego dnia. Jej zaginięcie zaniepokoiło najbliższych, którzy apelują o pomoc w odnalezieniu kobietę.

Jolanta Mosińska zniknęła około godziny 13:30, podczas gdy korzystała z białego samochodu marki Lancia. Policja prosi wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat jej lokalizacji, o kontakt pod wskazanymi numerami telefonów. Wyjątkowo ważne jest szybkie przekazanie wszelkich wiadomości dotyczących miejsca pobytu zaginionej.

Osoby, które mogą pomóc w poszukiwaniach, powinny zwrócić uwagę na rysopis Jolanty Mosińskiej: ma około 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie blond włosy sięgające do okolicy uszu oraz zielone oczy. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, zachęcany jest do przekazania ich Komendzie Powiatowej Policji w Myszkowie, aby wspomóc w działaniach mających na celu odnalezienie zaginionej.

Źródło: Policja Myszków


Oceń: Poszukiwania Jolanty Mosińskiej w Poraju

Średnia ocena:4.82 Liczba ocen:10


Zobacz Także