W Urzędzie Gminy Poraj zainstalowano nowoczesną fotokabinę, co stanowi znaczne ułatwienie dla osób potrzebujących zdjęć do dokumentów. Dzięki tej innowacji, mieszkańcy mogą szybko i wygodnie wykonać fotografie na miejscu, zaoszczędzając czas oraz środki finansowe. Koszt usługi ustalono na 30 zł za komplet czterech zdjęć, a ich realizacja odbywa się w przeciągu zaledwie dziesięciu minut. Fotokabina ma również elastyczne metody płatności, co czyni ją jeszcze bardziej dostępną.
Nowe urządzenie znajduje się na parterze Urzędu Gminy Poraj, w dogodnej lokalizacji obok Biura Podawczego, co zapewnia łatwy dostęp dla wszystkich petentów. Fotokabina działa w trybie samoobsługowym, co oznacza, że każdy może z niej skorzystać bez potrzeby posiadania jakichkolwiek umiejętności technicznych. Instrukcje wyświetlane na ekranie prowadzą użytkowników przez cały proces, co czyni go intuicyjnym i przyjaznym dla wszystkich.
Fotokabina jest szczególnie rekomendowana dla mieszkańców, którzy potrzebują zdjęć do takich dokumentów jak dowód osobisty, paszport, prawo jazdy czy legitymacje szkolne i studenckie. Użytkownicy mogą płacić zarówno gotówką, jak i kartą, co zapewnia wygodę, dostosowaną do ich preferencji. Ta nowa inicjatywa, jak podkreśla wójt Gminy Poraj, ma na celu uproszczenie procedur administracyjnych oraz zredukowanie konieczności wizyt w zakładach fotograficznych, co jest szczególnie korzystne dla osób starszych i zabieganych.
Źródło: Urząd Gminy Poraj
Oceń: Nowoczesna fotokabina w Urzędzie Gminy Poraj – nowa usługa dla mieszkańców
Zobacz Także