UWAGA! Dołącz do nowej grupy Poraj - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Powrót Filmowych Czwartków dla Seniorów w Poraju


Już w najbliższy czwartek, 29 stycznia, odbędzie się pierwszy w tym roku seans filmowy skierowany do seniorów. Filmowe Czwartki, które cieszą się dużą popularnością, wracają z nową odsłoną. Spotkania te będą odbywać się w ostatnie czwartki każdego miesiąca, co ma być doskonałą okazją do wspólnego spędzania czasu oraz obcowania z kinem. Podczas nadchodzącego seansu widzowie będą mogli obejrzeć dramat poruszający ważne tematy życiowe.

Podczas najbliższego seansu na widzów czeka emocjonujący film, który ukazuje zawirowania małżeństwa w obliczu trudnych wyborów. Opowieść koncentruje się na decyzjach, które mogą wpłynąć na całe życie bohaterów, stawiając pytania o moralność i prawdziwą wartość miłości. Przedstawiona historia ma skłonić do refleksji nad istotnymi aspektami związku oraz konsekwencjami wyborów życiowych.

Wstęp na seans jest wolny, co sprawia, że każdy zainteresowany ma możliwość udziału w tym wydarzeniu. Przedstawiciele organizatorów serdecznie zapraszają mieszkańców do udziału w czwartkowym spotkaniu oraz do aktywnego uczestnictwa w filmowych przygodach, które będą odbywać się regularnie co miesiąc. To dobra okazja, aby w gronie rówieśników spędzić miły wieczór i przeżyć wspólnie filmowe emocje.

Źródło: Urząd Gminy Poraj


Oceń: Powrót Filmowych Czwartków dla Seniorów w Poraju

Średnia ocena:4.54 Liczba ocen:18


Zobacz Także