Mizera sołtysem, Ludwikowski w radzie sołeckiej. Po co?
13 lutego 2019 r. | 10:36
13

Podstarzały Edward Mizera ponownie został wybrany sołtysem Choronia. Czy naprawdę nie było nikogo lepszego? W Poraju sołtysem została Barbara Caban. Co ciekawe, do rady sołeckiej wszedł były radny - Andrzej Ludwikowski. Tylko po co? Jako radni, zarówno Mizera i Ludwikowski praktycznie nic nie zrobili, grali tak, jak chciał Wójt. Po co tacy ludzi pchają się do "władzy"?

Ocenę pozostawiam wam.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Mizera sołtysem, Ludwikowski w radzie sołeckiej. Po co?”

 1. basia pisze:

  kto i na jakich zasadach wybiera / smiech !

  4
  0
 2. edek pisze:

  no własnie po to.. by dalej robic to,co kaze wójt

  3
  0
 3. Pikuś pisze:

  Stare układy działają i walka o diety.

  19
  6
 4. jola pisze:

  Bardzo dobrze tak jak jest , należało mówić pisać przed wyborami . Co społeczeństwo sobie życzyło to jest .Nikt nikogo nie przywoził. To jest nauka dla tych co tak nie dawno krzyczeli wiele mówili .Niech to trwa jak najdłużej.

  4
  4
 5. młody wyborca pisze:

  a to nie było głosowania na zebraniach na wybór sołtysa, a może po prostu nikt nie chciał się pchać na takie stanowisko… z tego co wiem, to godziny były popołudniowe na zebrania, kto chciał to mógł przyjść, zgłosić swoją kandydaturę na sołtysa

  9
  1
 6. marlenka pisze:

  Oto co się zdarzyło – sołtysem zostaje w Poraju pani, która wcześniej swoim głosem jako radna podnosi podatki – a czy czasem potem nie jest tak, że dostaje procent od zebranych podatków? Całkiem spory?

  Ludwikowski i Mizera, radni odpowiedzialni za głosowania tak jak chciał poprzedni wójt – czy oni czasem nie są współodpowiedzialni za wielomilionowy dług? Czy nie powinni się schować ze wstydem i nie wychodzić na ulicę?

  Otóż nie – głosuje na nich całkiem spora liczba osób – w Choroniu czy Poraju na zebrania wiejskie przyszło po 70-90 osób. Z tym, że w Poraju uprawnionych do głosowania jest kilka setek mieszkańców… gdzie byli?

  To teraz nie marudzić, tylko cieszyć się z tego co jest. Sami tak chcieliście! Kandydatów było więcej – trzeba było przyjść i głosować. Tyle w temacie.

  41
  0
 7. Pikuś pisze:

  Jak olewamy kogo wybrać na stanowisko sołtysa to tak będziemy mieć jak mamy. Ludzie obudżcie się. Oczywiście, że sołtys ma prowizję od kwoty podatków . Im podatek wyższy podatek tym kwota prowizji wyższa. Komu więc zależy żeby były wyższe podatki? SOŁTYSOM.

  26
  0
 8. Agata pisze:

  A kto prowadził te zebrania sołeckie ? W Choroniu , Dębowcu i w Poraju

  3
  1
 9. Wredny pisze:

  Jaki sołtys takie układy.Myślałem, że w Choroniu ludzie są mądrzejsi, a tu jedna korupcja.Żałosne. Leśny dziadek wraca do akcji

  6
  3
  • kwww pisze:

   Gmina Poraj to nie tort (już to co miało wartość zostało rozkradzione). Teraz to tort z gówna, życzę smacznego rządzącym !
   Niech to sie wszystko zawali będzie spokój !

   5
   1
 10. Ploretariusze łączcie się! pisze:

  My socjaliści porajscy nigdy nie oddamy władzy ludziom sterowanym przez klechy.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *