UWAGA! Dołącz do nowej grupy Poraj - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Muzyczne Niedziele w Altance zainaugurowane w Żarkach Letnisku


Pierwszy koncert cyklu „Muzyczne Niedziele w Altance” odbył się w Żarkach Letnisku, przyciągając licznych entuzjastów muzyki oraz letnich spotkań na świeżym powietrzu. W ramach inauguracyjnego wydarzenia na scenie zaprezentował się Zespół Śpiewaczy „Choronianki”, którego repertuar wypełnił altanę melodiami ludowymi i biesiadnymi. Wspólna zabawa, ciepła atmosfera oraz przepiękne otoczenie stworzyły wyjątkowy klimat tego muzycznego wieczoru.

W trakcie koncertu uczestnicy mieli okazję wspólnie śpiewać, co dodatkowo sprzyjało integracji oraz radości. Ogromne zainteresowanie pokazuje, że tego rodzaju wydarzenia cieszą się wśród mieszkańców Poraja oraz okolic dużą popularnością. Organizatorzy podkreślają, że takie spotkania mają na celu nie tylko prezentację talentów muzycznych, ale także budowanie lokalnej wspólnoty.

Następny koncert w ramach „Muzycznych Niedziel w Altance” zaplanowany jest na najbliższą niedzielę, 26 lipca. Na scenie wystąpi Zespół Śpiewaczy „Malwy”, co z pewnością przyciągnie kolejnych miłośników muzyki. Wójt gminy oraz organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wspaniałym cyklu muzycznych wydarzeń.

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Poraju


Oceń: Muzyczne Niedziele w Altance zainaugurowane w Żarkach Letnisku

Średnia ocena:4.68 Liczba ocen:18


Zobacz Także