Tegoroczne Powitanie Wakacji w Gminie Poraj przyciągnęło tłumy entuzjastycznych uczestników, którzy na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Jastrzębiu wspólnie świętowali z zespołem Łobuzy. Muzyczne szaleństwo zaczęło się od pierwszych dźwięków i trwało nieprzerwanie aż do zakończenia festiwalu. Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w pamięci obecnych jako jedno z najbardziej udanych w historii gminy.
Koncert Łobuzów był nie tylko muzycznym zwieńczeniem dnia, ale także wydarzeniem, które zintegrowało społeczność lokalną. Tłumy śpiewały z zespołem, tańczyły na rynku i ożywiały każdą chwilę poprzez wspólne przeżywanie radości. Po występie muzycy, mając na uwadze swoją publiczność, zadbali o wspólne zdjęcia i autografy, co z pewnością sprawiło wiele radości ich fanom.
Uroczystość uhonorowania zespołu Łobuzy przez władze gminy, w tym wręczenie statuetki „Przyjaciel Gminy Poraj”, oraz podziękowania dla innych muzyków, dodało wyjątkowej rangi temu wydarzeniu. Program powitania zakończyła taneczna dyskoteka pod gwiazdami, prowadzona przez DJ-a Zibiego, która trwała aż do północy. Wszyscy uczestnicy mieli okazję połączyć siły w tańcu, tworząc niezapomnianą atmosferę. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury podziękowała wszystkim obecnym za udział, podkreślając, jak istotne jest to wydarzenie dla wspólnej integracji mieszkańców oraz ich rodzin.
Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Poraju
Oceń: Powitanie Wakacji 2026 z Gwiazdą Wieczoru – Zespołem Łobuzy w Jastrzębiu
Zobacz Także

