fot. facebook ŚlUW
Robert Magdziarz został nowym wicewojewodą śląskim
03 grudnia 2018 r. | 11:52
1

Częstochowianin Robert Magdziarz został nowym wicewojewodą śląskim. Magdziarz na stanowisko wicewojewody został powołany w piątek 30 listopada 2018 r. przez Premiera Mateusza Morawieckiego.

Robert Magdziarz ma 51 lat i jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej, z wykształcenia energetykiem-informatykiem. Karierę zawodową rozpoczynał w Hucie Częstochowa. Później był m.in. dyrektorem Ośrodka Informatyki Urzędu Wojewódzkiego w Częstochowie, a w latach 2007-2008 pełnił funkcję wiceprezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Od 2010 r. był naczelnikiem Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w Urzędzie Miasta Częstochowy, a od 2016 r. wicedyrektorem w częstochowskim oddziale Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Do momentu powołania na stanowisko wicewojewody był zastępcą dyrektora oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Częstochowie.

Magdziarz na stanowisku wicewojewody śląskiego zastąpił Piotra Kołodziejczyka, który został nowym starostą myszkowskim.Jedna odpowiedź do “Robert Magdziarz został nowym wicewojewodą śląskim”

  1. Jan pisze:

    Jak taką funkcje można pozyskać ,Przez wybitną wiedzę od lat młodzieżowych . Angażując się w działalność społeczno-polityczną . Ale uważam że tego rodzaju funkcje pozyskuje się przeważnie jak
    obserwuje przez długoletni okres życia , Przez mocny, szlachetny uścisk dłoni .

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *